PL EN

Aktualności

„AKUMUlator”- czyli Architekt-Kulturalny-Muzycznie, cz. 2, listopad


NFM zaprasza na niesamowite premiery – zamówienia 13. Festiwalu Jazztopad – które zelektryzują festiwalową publiczność. Jason Moran razem z wrocławskimi artystami wykona kompozycję, którą zadedykował naszemu miastu. Po raz pierwszy w historii legendarny Wayne Shorter przyjął zamówienie od polskiego festiwalu – napisane dla Jazztopadu dzieło zagra wspólnie z Lutos AirQuintet. Marcin Masecki wykona swoją premierową kompozycję razem z Chórem NFM. Do tego muzyczne smaki Węgier i Japonii oraz uwielbiane przez publiczność Jazztopadowe tradycje (koncerty w mieszkaniach, filmy, atrakcje dla dzieci). Jak co roku możemy spodziewać się w programie nazwisk z najwyższej półki i repertuaru obejmującego najróżniejsze obszary jazzu.


Dodatkowo w listopadowej ofercie firmowej znajdą Państwo m.in. jedną z najznamienitszych światowych orkiestr Hungarian National Philharmonic Orchestra, koncerty z udziałem naszej orkiestry NFM Filharmonia Wrocławska oraz zespół złożony z najzdolniejszych uczniów i studentów z różnych zakątków Polski – Młodą Polską Filharmonię.


Dane dotyczące opłaty rezerwacji:


Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 – 20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje ). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, gdzie też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.