PL EN

Aktualności

„AKUMUlator”- czyli Architekt-Kulturalny-Muzycznie, cz. 3, grudzień

Szanowni Koleżanki i Koledzy SARP


1. W tym szczególnym, przedświątecznym czasie chcielibyśmy przekazać zaproszenie NFM na koncerty które wprowadzą, zarówno dużych jak i małych słuchaczy, w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój – Magda Umer i Święty Mikołaj. Oryginalne i nowatorskie wydarzenie taneczne, gdzie piękno i subtelność tańca spotyka się z mechaniką inżynieryjną. Huang Yi & KUKA tworzy poetyckie dzieło, które bezbłędnie łączy taniec nowoczesny i sztuki wizualne z królestwem robotyki. Trwa rok jubileuszowy Chóru NFM, pod kierownictwem wyjątkowej prowadzącej Agnieszki Franków-Żelazny; NFM będzie celebrować dziesiąte już urodziny. NFM Filharmonia Wrocławska przygotowała natomiast dwa niezwykle piękne i emocjonalne programy w których sięga po dzieła najznamienitszych: Schumanna, Czajkowskiego czy Berlioza – Potęga uczuć oraz Symfonia autobiograficzna.

2. Podaruj na święta muzykę: Voucher NFM

NFM chciałoby również przypomnieć o swoich Voucher’ach, które mogą stanowić wspaniały świąteczny prezent dla przyjaciół i bliskich http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje?id=323 oraz o możliwości drukowania biletów w formie prezentowej – bez widocznej ceny.

3. Dane dotyczące opłaty rezerwacji:

Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 –20:30), pl.  Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, tam też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.

4. Rezerwacje z promocjami dla SARP prowadzi Pani Karolina Kostwicka

Kasa i Rezerwacje | Box-office and Bookings
Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

e-mail: karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl
mobile: +48 782 780 783