PL EN

Aktualności

AKUMUlator czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - czerwiec 2017

Serdecznie zapraszamy, w ramach Architekta-Kulturalnego-Muzycznie, czyli w skrócie w ramach AKUMUlatora, na ostatnie koncerty w mijającym sezonie artystycznym 2016/2017 w Narodowym Forum Muzyki. Tuż przed wakacyjną przerwą aż pięć spośród czerwcowych wydarzeń objęto dla nas ofertą specjalną.


2 czerwca, w ramach obchodów Roku Kultury Węgierskiej, NFM Filharmonia Wrocławska wykona koncertową wersję jedynej opery Béli Bartóka inspirowaną baśnią o tajemniczym Sinobrodym. Natomiast Adagio Brucknera zagrane tydzień później (9 czerwca) będzie muzycznym hołdem oddanym autorowi aranżacji, zmarłemu w tym roku, maestro Stanisławowi Skrowaczewskiemu. Światowej sławy gościem Narodowego Forum Muzyki będzie wyjątkowa Sächsische Staatskapelle Dresden. 10 czerwca ta jedna z najstarszych orkiestr wykona niezwykłe dzieła Gustava Mahlera i Antonína Dvořáka. 18 czerwca, Wrocławska Orkiestra Barokowa oraz Chór NFM wspólnie będą świętować 10 już jubileusz. Dochód ze sprzedaży specjalnych cegiełek oraz licytacji, które odbędą się po koncercie, zostanie przekazany na rzecz odbudowy szpitala w Aleppo. Również miłośnicy cyklu Muzyka Świata znajdą w nadchodzącym miesiącu coś dla siebie. 24 czerwca, malijska pieśniarka Rokia Traoré, wraz z towarzyszącymi jej muzykami zaprezentuje materiał z najnowszego albumu Né So.


Rezerwacji biletów można dokonać zarówno mailowo jak i telefonicznie. Oferta specjalna obowiązuje w ramach dostępności miejsc i dedykowana jest zarówno SARP-owym członkom, i współpracownikom, jak też ich najbliższym, bez ograniczeń ilościowych.


Dane dotyczące rezerwacji i opłat:

REZERWACJE:

Kasa i Rezerwacje | Box-office and Bookings

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

e-mail: karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl

mobile: pani Karolina Kostwicka +48 782 780 783

OPŁATY

Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 – 20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, tam też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.