PL EN

Aktualności

AKUMUlator czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - grudzień 2017

Poniżej aktualne na grudzień propozycje NFM

1. Vouchery:

Z myślą o najbardziej wymagających Melomanach Narodowe Forum Muzyki stworzyło ekskluzywne vouchery na sezon artystyczny 2017/2018.

Zachęcamy Koleżanki i Kolegów do zakupu, który może stanowić wspaniały prezent dla przyjaciół i bliskich.

Voucher jest wymienny na bilet o tej samej wartości, spośród koncertów organizowanych przez Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego.

Wymiana jest możliwa w ramach dostępności miejsc na poszczególne koncerty.

Lista proponowanych wydarzeń i koncertów znajduje się na stronie NFM.

NFM proponuje następujące nominały:

• Voucher o wartości 30 zł, do wyboru np. bilet w I kategorii na koncert kameralny

• Voucher o wartości 45 zł, do wyboru np. bilet w I kategorii na koncert symfoniczny

• Voucher o wartości 50 zł, do wyboru np. bilet VIP na koncert kameralny

• Voucher o wartości 60 zł, do wyboru np. bilet VIP na koncert symfoniczny

• Voucher o wartości 110 zł*, do wyboru np. bilet VIP+VIP Room na koncert symfoniczny .

*Może obejmować wstęp do VIP Roomu pod warunkiem, że bilet VIP+VIP Room ma tę samą wartość. VIP Room jest dostępny przed danym wydarzeniem, jeśli odbywa się ono bez przerwy lub podczas przerwy w koncercie.

Vouchery sprzedawane są bezpośrednio w kasie Narodowego Forum Muzyki. Nie obejmują koncertów zewnętrznych organizatorów.


SZCZEGÓŁOWE ZAPROSZENIA NA WYBRANE KONCERTY W CENACH PROMOCYJNYCH PONIŻEJ


Grudzień, czas magicznych przygotowań do świąt Nadchodzi wypełniony rodzinnym ciepłem i miłością czas świątecznych przygotowań. Grudniowe koncerty w NFM to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, muzycznych podróży i prawdziwego odpoczynku. Zachęcam Państwa do odwiedzenia Narodowego Forum Muzyki w tym szczególnym czasie oraz do obdarowania swoich najbliższych muzyką w święta!

Promocja: I kat. -10% N 72 zł / U 54 zł

Budapest Festival Orchestra 06.12.2017r. | godz. 19:00

Budapest Festival Orchestra powraca do stolicy Dolnego Śląska. Rok po ostatnim koncercie w NFM zespół wystąpi ponownie pod batutą jednego ze swych założycieli, Ivána Fischera. W programie perły muzyki baroku, romantyzmu i XX wieku. Koncert jednej z dziesięciu najlepszych na świecie orkiestr to wydarzenie, którego z pewnością nie można przegapić! 


Promocja: I kat. -10% N 99 zł / U 81 zł

Sylwester 2017 30.12.2017r. | godz. 18:00

Narodowe Forum Muzyki zaprasza na sylwestrowe spotkanie z muzyką baroku. Radosnemu świętowaniu nowego roku towarzyszyć będzie twórczość Antonia Vivaldiego i Georga Friedricha Händla. W rolach głównych: opera i muzyka dworska! W programie m.in. słynna Muzyka ogni sztucznych i Muzyka na wodzie. w

Szukasz prezentu na święta? Obdaruj najbliższych muzyką. W ofercie NFM znajdziesz vouchery, bilety na koncerty, płyty i książki z programem rocznym.