PL EN

Aktualności

AKUMUlator czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - kwiecień 2017

W nadchodzącym miesiącu wyróżnił trzy wydarzenia w Sali Głównej NFM, które w kwietniu wprowadzą nas w świąteczny nastrój i przygotują do zbliżającej się Wielkanocy.


9 kwietnia usłyszymy nietuzinkową i osobliwą kantatę Siedem ostatnich słów – arcydzieło Jamesa MacMillana oraz wzruszającą kompozycję Wojciecha Kilara Veni Creator. W Wielką Środę (12 kwietnia) Wrocławska Orkiestra Barokowa wraz z solistami wykona wybrane utwory Johanna Sebastiana Bacha m.in. kantatę dzięki której kompozytor wygrał konkurs na posadę kantora w Lipsku i spędził tam niemal 30 lat. NFM Filharmonia Wrocławska pod batutą maestro Gabriela Chmury wykona ostatnią symfonię romantyczną – „Dziewiątą” Gustava Mahlera, któremu również nie udało się obalić mitu „przeklętej dziewiątej symfonii” (21 kwietnia).

Rezerwacji biletów można dokonać zarówno mailowo jak i telefonicznie, niezbędne dane znajdują się w stopce kontaktowej tego maila oraz stopce ofertowej. NFM nie przewiduje minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia. Oferta specjalna obowiązuje w ramach dostępności miejsc i dedykowana jest zarówno członkom jak i pracownikom SARP , a także ich najbliższym.

Dane dotyczące opłaty rezerwacji:

Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 – 20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, tam też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.

Kasa i Rezerwacje | Box-office and Bookings

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

e-mail: karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl

mobile: +48 782 780 783