PL EN

Aktualności

AKUMUlator czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - listopad 2018

Narodowe Forum Muzyki zaprasza na wydarzenia ze swojego jesiennego repertuaru.


Dzieła najsłynniejszych polskich kompozytorów w doskonałym wykonaniu – tak będą wyglądały w Narodowym Forum Muzyki obchody jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościem specjalnym tych wyjątkowych koncertów będzie Yulianna Avdeevazwyciężczyni XVI Konkursu Chopinowskiego.

Więcej: 9 listopada - TUTAJ

Więcej: 11 listopada - TUTAJ


Orkiestra Filharmonii im. Leoša Janáčka w Ostrawie pod dyrekcją Rista Joosta odwiedza Narodowe Forum Muzyki, by zaprezentować wybrane dzieła najsłynniejszych twórców czeskich. W programie znalazły się m.in. utwory autorstwa Bedřicha Smetany i Antonína Dvořáka, którzy w swojej ojczyźnie zyskali miano twórców narodowych i należą dziś do najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów czeskich.

Więcej: 15 listopada - TUTAJ


Tegoroczna, 15. edycja Jazztopad Festival to niezwykła okazja, aby usłyszeć jednego z najwybitniejszych improwizatorów na świecie, nazywanego współczesnym spadkobiercą muzycznego dorobku legend jazzowej pianistyki! Znany wrocławianom Brad Mehldau, od zawsze zafascynowany zarówno formalnymi aspektami muzyki, jak i improwizacją, w pierwszej części wieczoru wystąpi solo, a w drugiej wykona swoją premierową kompozycję na fortepian i orkiestrę symfoniczną wraz z NFM Filharmonią Wrocławską.

Więcej: 23 listopada - TUTAJSzczegóły dotyczące rezerwacji i płatności znajdą Państwo TUTAJ