PL EN

Aktualności

AKUMUlator czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - maj 2017

Przed nami 8. Musica Electronica Nova | Tożsamość i aż trzy koncerty festiwalowe to aktualna oferta specjalna na maj!

Głównym kompozytorem tegorocznej edycji będzie John Zorn. Ten niespokojny duch, któremu konsekwentnie udaje się unikać kategoryzacji, nieustannie wyznacza dla swej sztuki nowe cele, w sobie właściwy sposób penetruje i oswaja nowe przestrzenie muzyczne.

To właśnie jego kompozycje symfoniczne będzie można usłyszeć podczas koncertu otwarcia 19 maja kiedy to NFM Filharmonia Wrocławska wystąpi z projektantami i inżynierami muzyki elektronicznej z paryskiego instytutu IRCAM. Tego wieczoru czeka nas niezwykłe koncertowe spotkanie na pograniczu sztuk. 20 maja, muzycy od dawna blisko współpracujący z Zornem, uznawani za mistrzów subtelności i wdzięku – The Gnostic Trio – zagrają najpiękniejsze, liryczne i hipnotyzujące, kompozycje artysty. Natomiast 26 maja zostanie zaprezentowany prawdziwy kalejdoskop możliwości akustycznych Sali Głównej. Jej Balkony i chór staną się estradą dla instrumentalistów oraz głośników, które stworzą sferyczną i ruchomą kopułę dźwięków.

Pełny program festiwalu:


Rezerwacji biletów można dokonać zarówno mailowo jak i telefonicznie.Oferta specjalna obowiązuje w ramach dostępności miejsc i dedykowana jest zarówno SARP-owym członkom i współpracownikom, jak też ich najbliższym.

Dane dotyczące rezerwacji i opłat:

REZERWACJE:

Kasa i Rezerwacje | Box-office and Bookings

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

e-mail: karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl

mobile: pani Karolina Kostwicka +48 782 780 783

OPŁATY

Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 – 20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, tam też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.