PL EN

Aktualności

„AKUMUlator”- czyli Architekt-Kulturalny-Muzycznie, marzec

Już z początkiem lutego, pomimo śnieżnej zawieruchy, nfm pragnie zaprezentować nam niezwykle wiosenny i świeży informator koncertowy na marzec.


W nadchodzącym miesiącu wyróżniono dla nas aż siedem (!) wydarzeń w Sali Głównej NFM, dzięki czemu każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie.

Już 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, jeden z najbardziej znanych i szanowanych artystów tańca – Akram Khan – zaprezentuje publiczności niezwykłą i poruszającą choreograficzną opowieść, pt. Until the Lions. Orkiestra Kameralna Leopoldinum zajrzy w głąb Duszy Artysty (11.03) i weźmie na warsztat przełomowe dzieło Beethovena – III Symfonię Es-dur op. 55 „Eroica” (25.03). W ramach cyklu Wielka Improwizacja+ wystąpi niezwykły duet, francuski wirtuoz akordeonu Richard Galliano oraz jeden z najwybitniejszych współczesnych kontrabasistów, w latach 60 grywający z kwintetem samego Milesa Davisa (!), Ron Carter (16.03). Orkiestra symfoniczna – NFM Filharmonia Wrocławska przygotowała dla Melomanów aż trzy rewelacyjne koncerty. Przemiana (17.03), Święto Wiosny (24.03), Rewolucja (31.03).

Rezerwacji biletów można dokonać zarówno mailowo jak i telefonicznie,niezbędne dane znajdują się w stopce kontaktowej tego maila oraz stopce ofertowej. NFM nie przewiduje minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia. Oferta specjalna obowiązuje w ramach dostępności miejsc i dedykowana jest zarówno członkom i pracownikom SARP, jak i ich najbliższym.

Dane dotyczące opłaty rezerwacji: Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 – 18, przerwa 15:00 – 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 –20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu:http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego
e-mail: karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl
mobile: +48 782 780 783