PL EN

Aktualności

AKU.URA MIASTA konkurs studialny - lista uczestników


AKU.URA MIASTA

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU STUDIALNEGO

na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej

zagospodarowania obszaru pokolejowego zlokalizowanego wzdłuż

ulicy Małachowskiego we Wrocławiu


  • 3XA Sp. z o.o., Wrocław

  • HCP – Halina Colinet-Pawlaczek, Wrocław

  • Michał Kowalski, Magdalena Wrzesień, Warszawa

  • Karol Mądrecki, Paweł Szyport, Wrocław

  • Monika Mielec, Joanna Klimek, Artur Bień, Lubań

  • Arch_it/Menthol, Wrocław

  • Jan Jopowicz, Maciej Łamasz, Psary

  • EPR Architects Poland sp. z o.o., Wrocław

  • Group Arch Sp. z o.o., Wrocław

  • ASPA Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o., Wrocław

  • Paweł Woźniak, Wrocław

  • JAZ+Architekci Żmijewski Jaworski Masse s.c., Warszawa

  • Jan Wrana, Tomasz Adamski, Mykyta Bolias, Michał Moroz, Lublin

  • Diana Polkowska – Pracownia Projektowa dpp Design Diana Polkowska, Renata Jóźwik, Przemyśl

  • Monika Drab, Dariusz Grochowski, Jerzy Grochowski, Piotr Frankiewicz, Wrocław

  • Heinle, Wischer und Partner Architekci Sp. z o.o., Wrocław

  • Kamil Graczyk, Michał Ostafijczuk, Gdańsk

  • Manufaktura nr1 Bogusław Wowrzeczka, Wrocław

  • Maciej Siuda Pracownia Warszawa

  • K&L Art Design autorska pracownia projektowa Grzegorz Krychowski, Gdańsk

  • Ugo Hugon Kowalski, Poznań

  • Ewa Kaszuba, Łukasz Woleński Bazylea, Szwajcaria

  • Artur Klimczak kaplusjeden / Krzysztof Grabowski, Wrocław

  • R3D3 Pracownia architektoniczna Grzegorz Ziętek, Gdynia

  • Jarosław Piesik, Szczecin

  • 8486 Architekci Henryk Struski, Katowice

  • *LAB Design and Research Group Sp z o.o., Wrocław

  • Marta Dąbrowska, Anna Okoń, Aleksander Czerwonka-Jabłoński, Wrocław

  • Cristina Barajas, Kinga Łukasińska, Michał Wasielewski, Zurych, Szwajcaria

  • JASTAA Sp z o.o. Wrocław

  • Marta Chrzanowska, Marcin Ferenc, Warszawa

  • ADAMICZKA.BROMA: Jerzy Adamiczka, Hanna Adamiczka, Bartosz Adamiczka, Tomasz Broma, Wrocław

  • Pracownia Projektowa F11 Marcin Furtak, Kraków

  • Marcin Kitala, Zygmunt Maniaczyk, Częstochowa

  • B2 Studio Sp z o.o. Sp. k., Kraków

  • Agata Glubiak, Joanna Zielińska, Edyta Marciniak, Zenon Marciniak, Wrocław

  • Barbara Kania, Stanisław Jasik, Gliwice

  • Bazyli Domsta, Kacper Ludwiczak, Gdańsk

  • Rafał Stemporowski, Tomasz Małachowicz, Szczecin

  • BUDCUD Mateusz Adamczyk Kraków

  • Firma TU Tomasz Ulman, Żarki

  • Inicjatywa projektowa sp. z o.o., Warszawa

  • P33 Pracownia Projektowa Aleksandra Doniec, tenprojekt Anna Owsiany, Wrocław

  • Agnieszka Waloryszak, Maria Wawer, Patryk Kusz, Wrocław

  • GRID Architekci Sp. z o.o., Wrocław

  • Michał Dmitruk, Małgorzata Kozak, Wiktoria Wolińska, Mateusz Kowalczyk, Lublin

  • Paulina Jachyra-Wilk, Warszawa

  • SAWAWA Sp. z o.o., Warszawa

  • Jan Jerzmański, Wrocław

  • Marta Bazan, Piotr Kaczyński, Wrocław

  • Marta Smektała, Agata Rogowska, Wrocław

  • Jan Zamasz, Wrocław

  • GRUPA 5 ARCHITEKCI Sp. z o.o., Warszawa

  • Marta Wróblewska, Andrzej Doktor, Paweł Floryn, Wojciech Motyka, Wrocław

  • glebowski studio Tomasz Głębowski, Tomasz Mazowiecki

  • Spoojna grupa projektowa, Poznań

  • Naduka architekci, Warszawa

  • APJ Grupa: Anrzej Pruski, Paweł Karczmarczyk, Jan Świątczak, Łódź

  • Kacper Kępiński, Natalia Raczkowska, Magdalena Ziajska, Warszawa/Poznań

  • Piotr Kłoskowski, Maciej Wróbel Natalia Skolimowska-Wróbel, Warszawa

  • S.O.D.A. - Studio Dobrej Architektury Marek Ostrowski, Szczecin

  • Marcin Szkocny, Czeladź