PL EN

Aktualności

ARCHI-GRANIE w ARCHI-BOXIE - koncerty 21-22 września

Zapraszamy na dwa, jakże odmienne, koncerty grających i śpiewających architektów.


W piątek, 21.09.2018 o godz. 20.00 wystąpi zespół UKŁAD S.I. z Wrocławia (rap/drewno/plastik) - instrumentalno-wokalny trójkąt nieforemny o dystansie do definicji, miary i decyzji. Wykonuje zaprogramowane sekwencje połączone z improwizacją - skrzyżowanie rzeczywistości z fikcją. Założony dawno temu zespół teraz w składzie: Dr. Teore (sampler, wokal, programowanie, gitara), Pan Porządna Firma (żywa perkusja), Pan Paweł (żywy bass / gitara)] Zespół jest laureatem kilku przeglądów i festiwali. Dzielił scenę z legendami polskiej alternatywy; także rapu i rock'a.


W sobotę 22.09.2018 o godz. 19.00 grać będzie warszawska grupa StansurovY, reaktywowany po latach rozłąki zespół studencki z wydziału architektury PW . Dla jej członków muzyka i pisanie piosenek jest wentylem bezpieczeństwa, przez który uchodzi codzienny stres związany z zawodem architekta, rodziną, otoczeniem. Piosenki dają im też możliwość wypowiedzi na tematy, o których architektura często milczy. Grają w składzie: Marcin Kozłowski, Marek Droździel, Adam Tryniszewski, Jakub Daniluk.


Oba koncerty odbędą się w obiekcie-strukturze Archi-box 8 KALEJDOSKOP, na skwerze przed Muzeum Architektury we Wrocławiu, ul. Bernardyńska 5. Partnerem organizatora koncertu jest Muzeum Architektury we Wrocławiu.