PL EN

Aktualności

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych - 21-25 VI

Architektura & Biznes zaprasza na wiosenną edycję FESTIWALU OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH (FOPA) 21-25 czerwca 2021, który jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowego Kongresu Regeneracja Miast Przemysłowych - wspólnej inicjatywy Urzędu Miasta Łodzi oraz Open Eyes Economy.

Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury. FOPA to świetna okazja do poznania najlepszych biur architektonicznych od kuchni, przyjrzenia się ich metodzie projektowej i badawczej oraz poznania najciekawszych architektów w ich środowisku pracy.

Wiosenna edycja festiwalu odbędzie się w wersji online na kanałach YT i FB Architektura & Biznes, dzięki czemu będziemy mogli zaprezentować zarówno pracownie z Polski, jak i z zagranicy:

→ 21 czerwca (poniedziałek) - godzina 13:00 - MANDAWORKS, zaprasza Kinga Zemła

→ 24 czerwca (czwartek) - godzina 13:00 - 3DARCHITEKCI Z WIZJĄ, zaprasza Jakub Krzysztofik, Sylwia Krzysztofik

→ 25 czerwca (piątek) - godzina 13:00 - MEDUSA GROUP, zaprasza Przemo Łukasik

Patronat: SARP Kraków

SAVE THE DATE! Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA (online) - 21 - 25 VI — wejdź na profil FB lub YT Architektura & Biznes i poznaj świat pracowni architektonicznych: MANDAWORKS, 3DARCHITEKCI Z WIZJĄ, MEDUSA GROUP. Wydarzenie jest bezpłatne. 


Link do wydarzenia  - 

https://www.facebook.com/events/188321596409448