PL EN

Aktualności

Open House 2018 - spotkanie z biurem PRP

14 marca 2018, g. 17.00-18.30

siedziba biura PRP Poland

ul. Łaciarska 4, Wrocław


PRP to międzynarodowe biuro projektowe z siedzibą w Londynie, działające w obszarze szeroko pojętej architektury. Długa historia biura, obfitująca w ciekawe i ambitne projekty sprawiła, że wraz z zespołem 300 projektantów, staliśmy się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w Wielkiej Brytanii specjalizującą się głównie w projektach architektury mieszkaniowej.

Odpowiedzialni za kluczowe dla Londynu projekty jak Chobham Manor czy Portobello Green, a także z uwagi na bogate i różnorodne portfolio realizacji z ostatnich kilkudziesięciu lat wypracowaliśmy sobie miano ekspertów w naszej dziedzinie, poparte licznymi nagrodami architektonicznymi.

Będąc jednym z założycieli "BIM4Housing Task Group", PRP jest także liderem w promowaniu projektowania z wykorzystaniem narzędzi BIM. W ostatnich sześciu latach wykonaliśmy ponad 150 projektów, bazując na technologii BIM i na bieżąco wdrażamy nowe narzędzia do procesu projektowego jak Dynamo czy Augmented Reality.

Od sierpnia 2017 roku we Wrocławiu działa także oddział PRP Poland. Nasz wrocławski zespół bierze aktywny udział w procesie projektowym, pracując równolegle nad kilkoma ciekawymi projektami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii.

Wszystkich zainteresowanych technologią BIM, a także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czym się zajmujemy i nad jakimi projektami obecnie pracujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszego wrocławskiego biura w dniu 14 marca 2018.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszych wykładach, które odbędą się podczas Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA 2018 w październiku.

/z materiałów biura PRP/


https://www.prp-co.uk/

https://www.facebook.com/events/985750568245344/

Załączniki