80 lat SARP Oddział Wrocław

Aktualności

Podobne

12 maja 2026 r.

80 lat wrocławskiej architektury - debata w ramach Kongresu Architektury Polskiej

 

6 maja 2026 w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyła się debata "Rozmowa o 80 latach architektury Wrocławia", będąca jednym z lokalnych wydarzeń towarzyszących Kongresowi Architektury Polskiej.

W debacie wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Muzeum Architektury i wrocławskiego Oddziału SARP, który reprezentowali (na zdjęciu od lewej): Tadeusz Szukała, Jan Jerzmański, Ewa Barska, Beata Stobiecka, Andrzej Poniewierka.

Spotkanie prowadził Łukasz Wojciechowski.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.